Genieten van een heerlijke vakantie in een vakantiehuis in Zuid-Bohemen - Casamundo base64Hash Genieten van een heerlijke vakantie in een vakantiehuis in Zuid-Bohemen - Casamundo

Genieten van een heerlijke vakantie in een vakantiehuis in Zuid-Bohemen

Om het even wanneer
Gasten
Om het even wanneer
Gasten
Zuid-Bohemen is een regio in het zuiden van Tsjechiƫ, en ligt tegen de grens met Oostenrijk en Duitsland. De regio heeft een oppervlakte van 10.
LEES VERDER Ā»

Aanbevolen vakantiewoningen in Zuid-Bohemen

Huur een appartement in Zuid-Bohemen vanaf €49 per nacht!

Huis DehtÔře
75 m² huis āˆ™ 4 gasten āˆ™ 1 slaapkamer

Huis Karasova II

DehtÔře, Žabovřesky, Zuid-Bohemen
Gezellig vakantiehuis in DehtÔře met uitzicht op het meer, haardvuren en huisdieren welkom. Perfect voor gezinnen! Boek nu voor een onvergetelijke ervaring!
vanaf €81
per nacht
"Ruim voldoende"(26 beoordelingen)
vanaf €81
per nacht
Boek nu
Huis Blažejov
90 m² huis āˆ™ 6 gasten āˆ™ 2 slaapkamers

Huis Bila Retreat with Pool

Blažejov, Okres JindřichÅÆv Hradec, Zuid-Bohemen
Ontspan in dit gezellige vakantiehuis in Blažejov, met privézwembad en huisdieren toegestaan. Boek nu en geniet van een onvergetelijke vakantie!
vanaf €106
per nacht
"Uitstekend"(35 beoordelingen)
vanaf €106
per nacht
Boek nu
Huis Střížovice
70 m² huis āˆ™ 6 gasten āˆ™ 2 slaapkamers

Huis Lake & Rest

Střížovice, Okres JindřichÅÆv Hradec, Zuid-Bohemen
Gezellig vakantiehuis in Střížovice met uitzicht op het meer, haardvuren en balkon. Perfect voor 6 personen en huisdieren welkom! Boek nu!
vanaf €77
per nacht
"Goed"(40 beoordelingen)
vanaf €77
per nacht
Boek nu
Huis DehtÔře
75 m² huis āˆ™ 5 gasten āˆ™ 2 slaapkamers

Huis Pondside Retreat & Canoe

DehtÔře, Žabovřesky, Zuid-Bohemen
Ontspan in ons gezellige vakantiehuis in DehtÔře met uitzicht op het meer, haardvuren en balkon. Perfect voor 5 personen. Boek nu!
vanaf €97
per nacht
"Goed"(14 beoordelingen)
vanaf €97
per nacht
Boek nu
Huis Kuří
300 m² huis āˆ™ 17 gasten āˆ™ 6 slaapkamers

Huis Srub Kuří

Kuří, BeneÅ”ov nad Černou, Zuid-Bohemen
Ontspan in ons ruime vakantiehuis in Kuří met jacuzzi en haardvuren. Perfect voor gezinnen! Boek nu en geniet van onvergetelijke momenten!
vanaf €592
per nacht
"Uitstekend"(32 beoordelingen)
vanaf €592
per nacht
Boek nu
Huis Žabovřesky
60 m² huis āˆ™ 5 gasten āˆ™ 2 slaapkamers

Huis Jiri

Žabovřesky, Okres ČeskĆ© Budějovice, Zuid-Bohemen
Gezellig vakantiehuis in DehtÔře, perfect voor gezinnen en huisdieren. Geniet van een comfortabel verblijf en boek snel jouw avontuur!
vanaf €65
per nacht
"Goed"(7 beoordelingen)
vanaf €65
per nacht
Boek nu
Huis MilnĆ”
120 m² huis āˆ™ 8 gasten āˆ™ 4 slaapkamers

Huis 120 m²

MilnĆ”, Frymburk, Zuid-Bohemen
Ontspan in dit gezinsvriendelijke vakantiehuis in MilnĆ”, met sauna, jacuzzi en directe toegang tot het strand. Boek nu voor een onvergetelijke ervaring!
vanaf €202
per nacht
"Uitstekend"(5 beoordelingen)
vanaf €202
per nacht
Boek nu
Huis DehtÔře
75 m² huis āˆ™ 4 gasten āˆ™ 1 slaapkamer

Huis 75 m²

DehtÔře, Žabovřesky, Zuid-Bohemen
Gezellig vakantiehuis in DehtÔře met uitzicht op het meer, haardvuren en ruimte voor huisdieren. Perfect voor een onvergetelijk verblijf!
vanaf €85
per nacht
"Uitstekend"(13 beoordelingen)
vanaf €85
per nacht
Boek nu
Huis DehtÔře
80 m² huis āˆ™ 6 gasten āˆ™ 3 slaapkamers

Huis 80 m²

DehtÔře, Žabovřesky, Zuid-Bohemen
Ontspan in ons vakantiehuis in DehtÔře met uitzicht op het meer. Perfect voor 6 personen, huisdieren zijn welkom. Boek snel voor een onvergetelijke ervaring!
vanaf €77
per nacht
"Ruim voldoende"(17 beoordelingen)
vanaf €77
per nacht
Boek nu
Appartement Hrabice
129 m² appartement āˆ™ 9 gasten āˆ™ 3 slaapkamers

Appartement 129 m²

Hrabice, Vimperk, Zuid-Bohemen
Ontdek dit prachtige vakantiehuis in Hrabice, met zwembaden, haardvuren en uitzicht op de bergen. Perfect voor gezinnen tot 9 personen!
vanaf €114
per nacht
"Uitstekend"(43 beoordelingen)
vanaf €114
per nacht
Boek nu
Bungalow SlupečnĆ”
93 m² bungalow āˆ™ 4 gasten āˆ™ 2 slaapkamers

Bungalow 93 m²

SlupečnĆ”, Lipno nad Vltavou, Zuid-Bohemen
Gezellige bungalow in SlupečnĆ”, perfect voor gezinnen en evenementen. Geniet van parkeren en een comfortabele stay voor 4 personen!
vanaf €88
per nacht
vanaf €88
per nacht
Boek nu
Huis HornĆ­ PlanĆ”
90 m² huis āˆ™ 6 gasten āˆ™ 2 slaapkamers

Huis Fish & Boat

Horní PlanÔ, Okres Český Krumlov, Zuid-Bohemen
Ontspan in ons gezellige vakantiehuis in HÅÆrka, ideaal voor 6 personen. Huisdieren zijn welkom! Boek nu voor een onvergetelijke ervaring!
vanaf €97
per nacht
vanaf €97
per nacht
Boek nu
Huis Koloděje nad LužnicĆ­
150 m² huis āˆ™ 8 gasten āˆ™ 3 slaapkamers

Huis Lužnice

Koloděje nad LužnicĆ­, Týn nad Vltavou, Zuid-Bohemen
Ontspan in ons gezellige vakantiehuis in Koloděje nad LužnicĆ­, huisdieren welkom! Geniet van gratis ontbijt en parkeerplek. Boek nu!
vanaf €77
per nacht
"Goed"(14 beoordelingen)
vanaf €77
per nacht
Boek nu
Huis DehtÔře
60 m² huis āˆ™ 4 gasten āˆ™ 2 slaapkamers

Huis DehtÔře

DehtÔře, Žabovřesky, Zuid-Bohemen
Geniet van een gezellig vakantiehuis in DehtÔře met haardvuren, perfect voor gezinnen. Boek nu en creĆ«er onvergetelijke herinneringen!
vanaf €57
per nacht
"Zeer goed"(28 beoordelingen)
vanaf €57
per nacht
Boek nu
Huis BližnÔ
77 m² huis āˆ™ 4 gasten āˆ™ 2 slaapkamers

Huis Haus Laura, Radslav

BližnÔ, ČernÔ v PoŔumaví, Zuid-Bohemen
Ontspan in ons gezellige vakantiehuis in BližnÔ met haardvuren en keukens. Perfect voor 4 personen. Boek nu voor een onvergetelijke ervaring!
vanaf €154
per nacht
"Uitstekend"(9 beoordelingen)
vanaf €154
per nacht
Boek nu

Accommodaties met sauna

Ontspan en relax: boek je vakantiewoning in Zuid-Bohemen met sauna!

Appartement  SlupečnĆ”
vanaf €100 per nacht
8 gasten āˆ™ 4 slaapkamers

Appartement 103 m²

4.5
"Zeer goed"(2 beoordelingen)
SlupečnĆ”, Lipno nad Vltavou, Zuid-Bohemen
Sauna
Boek nu
Huis  PlanÔ nad Lužnicí
vanaf €210 per nacht
Huis āˆ™ 12 gasten āˆ™ 4 slaapkamers

Huis Forestside Villa

PlanÔ nad Lužnicí, Okres TÔbor, Zuid-Bohemen
Sauna
Boek nu
Huis  HalƔmky
vanaf €215 per nacht
Huis 300 m² āˆ™ 10 gasten āˆ™ 3 slaapkamers

Huis HalƔmky

HalĆ”mky, Okres JindřichÅÆv Hradec, Zuid-Bohemen
Sauna
Boek nu
Bekijk meer aanbiedingen

Vakantiehuizen met tuin

Omhelzing van de natuur: boek een vakantiewoning in Zuid-Bohemen omringd door weelderige tuinen - ontsnap vandaag nog!

Huis  DolnĆ­ JĆ­lovice
vanaf €114 per nacht
Huis āˆ™ 6 gasten āˆ™ 3 slaapkamers

Huis DolnĆ­ JĆ­lovice

5.0
"Uitstekend"(2 beoordelingen)
Dolní Jílovice, VyŔŔí Brod, Zuid-Bohemen
Tuin
Boek nu
Huis  DehtÔře
vanaf €73 per nacht
Huis 80 m² āˆ™ 6 gasten āˆ™ 3 slaapkamers

Huis Panorama

DehtÔře, Žabovřesky, Zuid-Bohemen
Tuin
Boek nu
Huis  Lenora
vanaf €74 per nacht
Huis 130 m² āˆ™ 6 gasten āˆ™ 2 slaapkamers

Huis Lenora II

4.0
"Goed"(6 beoordelingen)
Lenora, Okres Prachatice, Zuid-Bohemen
Tuin
Boek nu
Bekijk alle deals

056 vierkante kilometer, en grenst aan de Tsjechische regio's Pilsen, Midden-Bohemen en Vysocina.

De natuur van de regio

Er liggen verspreid door de regio verschillende hooggelegen gebieden zoals het Brdy hoogland in het uiterste noorden, het Boheems-Moravishche hoogland in het oosten van de regio, en het Bohemer Woud in het zuidwesten van de regio.

Het Bohemer Woud is een middelgebergte van 200 kilometer die rond de grenzen van Duitsland, Oostenrijk en Tsjechiƫ ligt. Het gebergte vormt een natuurlijke grens tussen Tsjechiƫ en de 2 buurlanden, en is onderdeel van het Boheems massief.
Het hoogste punt van het bohemer woud is de Großer Arber, die 1456 meter hoog is, en bevindt zich op Duits grondgebied. Het op een na hoogste punt bevindt zicht op de top van de Plechý berg die zich op de Oostenrijk-Tsjechische grens, en is 1378 meter hoog.
De natuur van het Bohemer Woud bestaat voornamelijk uit grote bosgebieden en enkele meren en rivieren. Het woud vormt een waterscheiding tussen de Donau en de Moldau.

In de omgeving van uw vakantiehuis in het Bohemerwoud ligt het Nationaal park Å umava. Dit nationaal park is het grootste van de 4 nationale parken in het land, en ligt in de regio Zuid-Bohemen en Pilsen. Het park beschermt de bergketen Sumava, en heeft een oppervlakte van 680.64 vierkante kilometer.
De bergeketen bestaat uit het grootste bos van heel Centraal-Europa, en het nationale park bevat hier een groot deel van. Het park was tot 1990 niet geopend voor toeristen, waardoor de natuur zijn gang kon gaan, en de ongerepte natuur nu nog in de originele staat is.

In het omgeving van uw vakantiewoning is er de mogelijkheid om heerlijk te gaan wandelen en op deze manier de natuur optimaal in u opnemen. De natuur heeft vele verschillende wandelroutes, en is erg populair bij natuurliefhebbers.

Ook ligt er in het nationaal park een stuwmeer, namelijk het Lipnomeer. Het meer werd aangelegd tussen 1951 en 1960 vanwege de overstromingsproblemen van de Moldau voor een aantal kleine steden. Aan het meer ligt het stadje Lipno nad Vltavou, wat zowel in de zomer als in de winter een populaire toeristische plaats is. Als u een vakantiehuis in Zuid-Bohemen in dit stadje huurt, dan heeft u de mogelijkheid om in de zomermaanden in het Lipnomeer te gaan zwemmen, waterskiƫn of varen met een boot. Tijdens de wintermaanden kunt u op het meer schaatsen, en is er de mogelijkheid om te wintersporten in het skigebied Kramolin.
Ook is er de mogelijkheid om te gaan kajakken of vissen op het meer of de rivier rond de stad Lipno.

Steden bezoeken in de omgeving van uw vakantiewoning in Zuid-Bohemen

In de omgeving van uw vakantiehuis in Zuid-Bohemen zijn een aantal steden te vinden die de moeite waard zijn om te bezoeken. Deze steden hebben op cultureel veel te bieden.
Een van de steden in de regio is Ceský Krumlov. De stad wordt gezien als één van de grootste toeristische trekpleisters van Tsjechië, en het eerste wat opvalt in de stad is het immense Krumlovkasteel. Het kasteel werd in de 13e eeuw gebouwd, en is door de eeuwen heen meerdere malen aangepast in verschillende stijlen.

Niet alleen het kasteel in de stad is een bezienswaardigheid. De stad zelf staat op de Werelderfgoedlijst van UNESCO vanwege het historische belang, en er komen dan ook veel toeristen op deze stad af. In de stad ligt de St. Vitus kathedraal, die er van buiten vrij normaal en saai uitziet, maar dat maakt de kathedraal geen normaal gebouw. Binnen in de kerk zijn verschillende prachtige fresco's te vinden, en een prachtig altaar.

Een andere zeer interessante stad om te bezoeken vanuit uw vakantiewoning in het Bohemer Woud is de stad CeskƩ Budejovice. De stad is de hoofdstad van de regio Zuid-Bohemen, en ligt op de plaats waar de rivier de Moldau en de Malse samenkomen.
De stad heeft een aantal historische monumenten die het bezoek aan de stad zeker de moeite maken.
De oude binnenstad heeft meerdere uneieke gebouwen, die gebouwd zijn in de Gotische, Renaissance en Barokke stijl. De meeste van deze gebouwen bevindt zich rondom het marktplein. Op dit marktplein bevindt zich ook de Samson-fontein, wat een grote fontein is met allerlei beelden erop.
Aan het plein staat ook de ČernĆ” vĕž, die hoog boven de andere gebouwen uitsteekt. Deze zwarte toren stamt uit de 16e eeuw, en staat naast de St. Nicolaaskathedraal.

Vlakbij de stad CeskƩ Budejovice ligt het dorpje HlubokƔ nad Vltavou, waar het HlubokƔ kasteel staat. Dit kasteel behoort tot ƩƩn van de mooiste en meestbezochte kastelen van Tsjechiƫ, en werd gebouwd in de neogotische stijl. Het kasteel werd gebouwd tussen 1840 en 1871, en het Windsor Castle in Engeland was het model voor dit kasteel. Dit kasteel heeft een grote Engelse tuin en verschillende binnenhoven. Het HlubokƔ kasteel is een uniek plaatje in de platte omgeving, en is daarmee een bijzondere bezienswaardigheid die zeker de moeite waard is om te bezoeken vanuit uw vakantiehuis.

368 beoordelingen
368 reizigers die verbleven in Zuid-Bohemen gaven hun vakantieverblijf een gemiddelde beoordeling van 4.2/5 sterren.

Veelgestelde vragen

Wat zijn de populairste verblijven in Zuid-Bohemen?

De meest geboekte verblijven in Zuid-Bohemen zijn vakantiehuis en vakantiewoningen. We zoeken uit meer dan 646 verblijven in Zuid-Bohemen om voor u de perfecte plaats te vinden om te logeren tijdens uw reis.

Wat kost het om een huis in Zuid-Bohemen te huren?

Prijzen zijn vanaf slechts €49 per nacht. De meeste vakantiewoningen in Zuid-Bohemen zijn 66 m² en vakantiehuis zijn 109 m².

Heeft u ook vakantiehuis in Zuid-Bohemen waar huisdieren welkom zijn?

Als u reist met uw hond, raden we in Zuid-Bohemen, vakantiewoningen aan. Dit zijn de meest voorkomende huisdiervriendelijke verblijven met een gemiddelde prijs van €204 per nacht.

Hebben jullie ook verblijven in Zuid-Bohemen die geschikt zijn voor groepsreizen?

Voor uw vakantie in Zuid-Bohemen, bieden we ook verblijfplaatsen aan voor groepen. De typische vakantiehuis hebben ruimte voor 7 gasten.

Wat zijn de populairste bestemmingen in Zuid-Bohemen?

Meer bestemmingen

Meer info
image-tag