Vakantiehuizen of vakantiewoningen boeken - Casamundo
Mijn voorkeuren
Vakantiehuis Asten  - Casamundo base64Hash Vakantiehuis Asten  - Casamundo

Vakantiehuis Asten

Asten
Om het even wanneer
Gasten
Gezellig op vakantie in Brabant, daar is toch weinig op tegen? Met een vakantiehuis Asten kunt u genieten van een vakantie waar in sportieve activiteiten, cultuur en natuur elkaar afwisselen. Asten is een plaats in de provincie Noord-Brabant, in Nederland, en gelegen in de gelijknamige gemeente.
LEES VERDER »

Asten: Onze aanraders

Cottage Asten
-19%
10 feb. - 17 feb.
Cottage
12 6
Asten, Noord-Brabant, Nederland
vanaf €233 €286
per nacht
Cottage Asten
-21%
10 feb. - 17 feb.
Cottage
26 9
vanaf €463 €585
per nacht
Camping Asten
-16%
10 feb. - 17 feb.
Camping 35 m²
4 2
vanaf €95 €112
per nacht
Bekijk alle deals

Vakantiehuizen met zwembad

Chalet Zwembad Asten
-71%
6 nov. - 13 nov.
Zwembad
Chalet 62 m²
6 3
4,1 / 5,0
"Goed"
vanaf €60 €203
per nacht
Chalet Zwembad Asten
-73%
20 feb. - 27 feb.
Zwembad
Chalet 40 m²
6 3
vanaf €33 €121
per nacht
Villa Zwembad Asten
-55%
7 feb. - 14 feb.
Zwembad
Villa 151 m²
11 5
vanaf €201 €452
per nacht
Bekijk meer aanbiedingen

Vakantiehuizen met terras of patio

Appartement Balkon / Patio Asten
-20%
10 feb. - 17 feb.
Balkon / Patio
Appartement 70 m²
5 3
vanaf €96 €120
per nacht
Camping Balkon / Patio Asten
Balkon / Patio
Camping 20 m²
2 1
vanaf €70
per nacht
Camping Balkon / Patio Asten
-16%
10 feb. - 17 feb.
Balkon / Patio
Camping 35 m²
4 2
vanaf €95 €112
per nacht
Bekijk meer aanbiedingen

Vakantiehuizen met tuin

Camping Tuin Asten
-18%
10 feb. - 17 feb.
Tuin
Camping 35 m²
4 2
vanaf €96 €117
per nacht
Camping Tuin Asten
-16%
10 feb. - 17 feb.
Tuin
Camping 35 m²
4 2
vanaf €95 €112
per nacht
Appartement Tuin Asten
-18%
10 feb. - 17 feb.
Tuin
Appartement 35 m²
5 3
vanaf €96 €117
per nacht
Bekijk alle deals

Het plaatsje heeft ongeveer 12.000 inwoners. Een vakantie in Asten doet weinig onder voor verre reizen naar bijvoorbeeld Italië en Spanje. Zowel cultuurliefhebbers als natuurliefhebbers en diegenen die voor een actieve vakantie komen, komen goed aan hun trekken in Asten. Boek snel uw vakantiehuis Asten snel en voordelig bij Casamundo.

Vakantiehuizen Asten en vakantiewoningen Asten – Historisch plaatsje in Brabant

Een bezienswaardigheid die meteen opvalt tussen alle anderen is het kasteel van Asten. Dit Renaissancekasteel, dat vlakbij de kern Heusden gelegen is, kent haar eerste vermelding aan het eind van de 14de eeuw. Het kasteel is ondanks verwoestingen tijdens de oorlog in ere hersteld en ligt er weer prima bij. Een tweede hoogtepunt dat u zult aantreffen vanuit uw vakantiewoning Asten is de neogotische Rooms-Katholieke van de stad. Deze kerk, stammende uit 1899 is met haar 75 meter een van de meest indrukwekkende werken van de stad. De Protestantse kerk van Asten is een stuk kleiner maar ook zeker nog de moeite waard. Hetzelfde kan gezegd worden van Standerdmolen De Oostenwind. Tot slot beschikt Asten ook nog over twee musea, waarvan met name het Klok & Peel Museum Asten heel bijzonder is. Dit museum heeft namelijk zowel een beiaard als een natuurhistorische collectie. Daarnaast kunt u ook nog speelgoedmuseum bezoeken.

Wat zijn de populairste verblijven in Asten?

De meestgevraagde verblijven in Asten zijn campings en vakantiewoningen. Met 15 aanbiedingen in Asten, vinden we altijd de perfecte verblijfplaats voor u.

Wat kost het om een huis in Asten te huren?

Bij Casamundo vindt u verblijven in Asten vanaf €33. Meestal verblijft u in een 53 m² vakantiewoningen of een 32 m² campings.

Hebben jullie ook verblijven in Asten die geschikt zijn voor groepsreizen?

Voor uw vakantie in Asten, bieden we ook verblijfplaatsen aan voor groepen. De typische campings hebben ruimte voor 4 gasten.

image-tag