De favoriete bestemmingen (Costa del Azahar)
Alle bestemmingen (Costa del Azahar)
- Alboraya
- Alcalà de Xivert
- Alcossebre
- Alfafar
- Almarda
- Almazora
- Almenara
- Almussafes
- Benetússer
- Benicarló
- Benicàssim
- Benifairó de les Valls
- Benifayó
- Beniparrell
- Burjassot
- Burriana
- Cabanes
- Calig
- Canet d'en Berenguer
- Castellón de la Plana
- Cullera
- El Palmar
- El Perelló
- El Port de Sagunt
- El Saler
- Favara
- Foios
- Gandia
- Grao de Castellón
- Grau de Gandia
Vakantiewoningen Costa del Azahar en vakantiehuizen Costa del Azahar
Zin in een vakantie vol zon, rust en ontspanning? Wat dacht u van een vakantiehuisje Costa del Azahar of een vakantiewoning Costa del Azahar? De Costa del Azahar is een 120 kilometer lange kust met vele prachtige stranden. De naam Costa del Azahar komt van het spaanse “azahar” wat oranjebloesem betekent. Door een appartement Costa del Azahar te huren of een andere accomodatie aan de Costa del Azahar te boeken, zult u snel merken waar de naam vandaan komt. De regio is bezaaid met sinaasappelkwekerijen die u, wanneer de bloesem bloeit, goed kunt ruiken. Bij de regio Castellón ligt een natuurpark: de Islas Columbretes. De indrukwekkende natuur is echt de moeite waard en u zult zeker uw fototoestel mee moeten nemen voor schitterende souvenirs van uw vakantie in een vakantiehuisje Costa del Azahar of in een vakantiewoning Costa del Azahar.
Voor een leuke vakantie aan de Cost Costa del Azahar a del Azahar kunt u bijvoorbeeld een vakantiehuisje Costa del Azahar in Valencia boeken of een vakantiewoning Costa del Azahar in Peñiscola huren.
Met één van onze accomodaties in Valencia zit u in de op twee na grootste stad van Spanje en direct in de hoofdstad van de regio Valencia. Als u van Paella houdt, dan zit u goed in Valencia! Valencia is namelijk bekend als de geboortestad van de paella. Ook het bekende feest Las Fallas wordt hier gehouden. Dit is een bekend festival waar twee weken lang feest wordt gevierd. Een aanrader is dan ook om in deze periode een accomodatie in Valencia te boeken, om een echt traditioneel Spaans feest mee te maken.
Als u een bezoekje brengt aan Peñiscola bent u de hele middag zoet. Peñiscola is een dorpje op een schiereiland, en boven op de berg staat een prachtig kasteel. De leukste manier om daar te komen is door omhoog te lopen door de gezellige straatjes.
Bij Casamundo kunt u snel en gemakkelijk een appartement Costa del Azahar of een andere accomodatie online boeken!




